HAKKIMIZDA

Laboratuvar sektörünün gelişimine paralel bir geçmişe sahip SitoGen Biomedikal; kendi alanlarında deneyim kazanmış insanların oluşumu ile 2005 yılında kurulmuştur.

SitoGen faaliyet gösterdiği Laboratuvar sektöründe kuruluşundan günümüze sürekli değişkenlikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Laboratuvar sektörü içeresinde faaliyet alanımız olan Patoloji ve Genetik alanında branşlaşmış ekibi ile mesleki etik ve ilkelerine bağlı tiziz çalışmaları ile sektöründe lider bir kuruluş olmuştur.

SitoGen, Ürün satışı teknik servis hizmetlerinin yanında Türkiye’ de Sağlıkta Dönüş Programı çerçevesinde başlayan Şehir Hastaneleri projeleri alanında bir ilki gerçekleştirmiş olup Mersin ve Isparta Şehir Hastanelerinin Patoloji Laboratuvar işletmesini de yapmaktadır.

Tüm iş süreçlerimizde etik, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarımızla kalite standartlarının gerekliliği ve stratejik iş prensiplerimiz çerçevesinde, sorumluluğumuzdaki her işin en iyisini yapma yaklaşımı SitoGen ekibinin ortak hedefidir.

Hedefimiz sürdürülebilir ve memnun müşteri değerleri elde etmektir. Biz sadece başarılı olduğunuzda memnunuz oluyoruz. Kendimiz için belirlediğimiz hırslı ve azimli çalışmak müşterilerimizin memnuniyetine dönüştüğünde bundan çok büyük keyif alıyoruz.