BSH12 Denatürasyon ve Hibridizasyon Cihazı

Lam Denatürasyon ve Hibridizasyon Sistemi PID kontrol metoduna sahip, 12 lamı işleyebilen mikroişlemci kontrollü bir üründür. Isıtıcılı kapağı ve mükemmel kapak contaları ile sabit sıcaklık ve nem sağlar. Dört işlem modu FISH uygulamalarında Denatürasyon/hibridizasyon, hibridizasyon, İsteğe bağlı ve In-situ PCR ve çeşitli denatürasyon ve hibridizasyon işlemleri içinde uygundur.

Dokunmatik ekran kolay okuma ve programlama özelliği ile aynı zamada mouse veya kalem kullanım özelliği ile çalışmalarınıza hız kazandırmaktadır. Cihaz DNA ve probu aynı anda denatürasyon yapmaktadır. Enerji kesintilerinde başlatılan program enerji tekrar geldiğinde kaldığı yerden devam eder. Isıtıcılı kapak sıcaklığı kontrol eder, sıcaklığın daha hassas ayarlanmasını sağlar. Sıcaklık eğrisini gerçek zamalı takip edersiniz. Çalışmaların sonunda yapmış olduğunuz çalışmaya ait verileri USB vasıtası ile bilgisayar da değerlendirebilir ve istenir ise bir yazıcı vasıtası ile yapılan çaışmanın dökümanı çıktı olarak alınabilir. Özel aplikasyonlar için ışık geçirmez kapağa sahiptir.

UYGULAMA ALANI Sitogenetik
Histoloji
Sitoloji
Hematoloji
PCR
KULLANIM AMACI IVD
TEKNİK VERİLER
SICAKLIK KONTROL ARALIĞI
ZAMANLAMA ARALIĞI
SICAKLIK KONTROL HASSASİYETİ
SICAKLIK SABİTLİĞİ
PROGRAM HAFIZASI
ÇALIŞMA MODU
ISITMA SÜRESI (37°C - 95°C)
SOĞUMA SÜRESI (95°C - 37°C)
KAPASİTE
MAKSİMUM GİRİŞ GÜCÜ
BOYUTLAR (MM)
NET AĞIRLIK (KG)
Oda S. +5 ~ 99,9°C
1 dk ~ 99 s 59 dk
≤ ± 1°C
≤ ± 1°C
60
4
≤3 dk
≤6 dk
12 lam
350 W
420 x 225 x 143
5,8
ÇALIŞMA ŞARTLARI Ortam sıcaklığı : 5°C ~ 30°C
Nemlilik : ≤70%
Güç : AC220V ~ 50-60Hz 2.0A

NEMLENDİRME
Cihazın ısıtma plakasının her iki yanında toplam dört adet su küveti vardır. Çalışmaya başlamadan önce, her küvete saf su ekleyin ve su yüzeyi tankın üstünden 5mm altında olduğundan emin olun. Bu özellik standart nemliliği sağladığı gibi ekstra sarf malzeme (nemlendirici ped ve benzeri) maliyetlerini sıfıra düşürür.