Hakkımızda

Kalite Politikamız
Kuruluşundan itibaren titizlikle takip ettiği politika, üstün kaliteli hizmetler sunmak yüksek iş ahlakı ilkelerini koruyarak, müşterilerin memnuniyetini kazanmaktır. Bu anlayış doğrultusunda yönetim sistemimizin şartlara uygunluğunu ve etkinliğini sürekli iyileştirmek ve geliştirilmesini sağlamak temel amacımızdır.

Misyonuz
Bilgi ve deneyimleri doğrultusunda uluslararası kabul görmüş belirli kalite standartlarında faaliyet göstermeyi hedef edinmiş kurumsal bir şirket olmaktır.

Vizyonuz
Kurumsal yaklaşım ve iş ortaklığı anlayışı içerisinde güncel teknolojik gelişmeler kullanılarak vermiş olduğumuz hizmet-ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet ve ürünler için hızlı ve güvenilir kurumsal çözümler sunmaktır.

Amacımız
Laboratuvar Diagnostik alanında gelişmeleri takip ederek son teknoloji ürünlerini müşterilerimizin kullanımına sunmak. Ürünlerin tedarik ve kullanımı sürecince hızlı tedarik ve güvenilir teknik hizmetleri sağlamak.
İşletmesini yaptığımız Şehir Hastaneleri Tıbbi Patoloji Laboratuvarının Sağlık Bakanlığı Laboratuvar Hizmet Kalite Standartları’na uygun olarak çalışmalarını sürdürmek. Amacımız; en kısa zamanda en doğru sonuçları sağlayarak hastalarımızın tıbbi tanı, tedavi ve sürecine gerekli katkıyı sağlamaktır.

Mutlu Müşterilerimiz Arasına Sizde KatılınMüşteri Yorumları